Drogi uczniu klasy szóstej szkoły podstawowej!

Stajesz aktualnie przed ważną decyzją związaną z wyborem szkoły gimnazjalnej. Od niej będzie zależało, jak odnajdziesz się w dorosłym życiu. Być może jedno z Twoich marzeń to nauka w renomowanych liceach i technikach. Aby to osiągnąć, musisz wybrać gimnazjum, które pozwoli Ci właściwie przygotować się do tych szkół. Te oczekiwania na pewno spełni nasze Powiatowe Gimnazjum w Kętach. Od lat nasi absolwenci należą do najlepszych uczniów wielu liceów. Nasze gimnazjum od lat ma najwyższe wyniki egzaminu gimnazjalnego w powiecie i województwie małopolskim.
Dla Ciebie przygotowaliśmy klasy, w których każdy uczeń będzie mógł kształcić się w wybranym kierunku, uwzględniając swoje zainteresowania, pasje, plany na przyszłość. Bowiem to Twoje plany są dla nas priorytetem! Chcemy, aby rozwój naszych uczniów przebiegał harmonijnie, zaś nauka w szkole pomogła im w przyszłości znaleźć odpowiednie miejsce w dorosłym życiu.
O ten rozwój dbamy nie tylko na zajęciach lekcyjnych. Nasi uczniowie uczestniczą w wielu różnych projektach, dzięki którym w ciekawy sposób poszerzają swoją wiedzę o świecie: wyjeżdżają na różnorodne wykłady, organizują debaty, uczestniczą w spotkaniach z ludźmi nauki i sztuki, spotykają się z nauczycielami w ramach zajęć dodatkowych, aby lepiej przygotować się do konkursów przedmiotowych i olimpiad.
Mamy nadzieję, że Powiatowe Gimnazjum będzie także Twoją szkołą.

 

Życzymy dobrego wyboru i powodzenia !

ulotka 2016 pobierz