Cieszymy się, że uczennice naszej szkoły Dagmara Kierpiec  (III hg) i Katarzyna Chrząszcz (II hg) awansowały do etapu okręgowego Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym. W rywalizacji o kwalifikację do zawodów centralnych będą walczyć 20. stycznia 2018 roku w Krakowie.

To nie jedyne sukcesy Dagmary i Kasi w tym roku szkolnym.

Dagmara jest laureatką 2. miejsca w Powiatowym Konkursie Historycznym “Solidarni”. Będzie także reprezentowała naszą szkołę w rozgrywanym  w Białymstoku w lutym 2018 r.etapie centralnym ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka we Współczesnym Świecie.

Kasia jest laureatką 5. miejsca we wspomnianym wcześniej powiatowym konkursie, uczestniczyła (w grudniu 2017 r.) w etapie okręgowym ogólnopolskiej Olimpiady o Unii Europejskiej.

Obydwie uczennice zakwalifikowały się również do etapu okręgowego  tematycznej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

Gratulujemy osiągnięć i czekamy na kolejne sukcesy.

Anna Zielonka