W poniedziałek 16 marca 2015 r. w Sali Fontanowskiej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa odbył się finał wojewódzki konkursu “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Do tego finału zakwalifikowało się 20 najlepszych w Małopolsce zespołów; wśród nich reprezentacja naszej szkoły: Elżbieta Koczur, Ewelina Paszek i Karolina Paszek (wszystkie są uczennicami klasy I p). Jak stwierdziła Przewodnicząca Komitetu Wojewódzkiego Konkursu Ewa Drogosz,wszyscy uczestnicy finału wykazali się obszerną wiedzą o ubezpieczeniach społecznych, wiedzą niezwykle przydatną w dorosłym życiu. Zwycięzca mógł być tylko jeden i po podliczeniu zdobytych  punktów zaszczyt reprezentowania naszego województwa na zmaganiach w Warszawie otrzymał Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom finału.
Przypomnę, że konkurs “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” jest zwieńczeniem projektu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. W związku z tym w klasach pierwszych odbył się cykl zajęć poszerzających wiedzę licealistów na temat różnorodnych świadczeń wypłacanych przez ZUS. Dzięki temu projektowi każdy uczeń mógł powiedzieć, że wie więcej o ubezpieczeniach społecznych i niewątpliwie ta wiedza przyda mu się w dorosłym życiu.