Osiągnięcia sportowe liceum

Zwycięstwem klas pierwszych zakończyły się mecze finałowe mistrzostw szkoły w piłce nożnej.

Pierwszoklasiści sprawili dużą niespodziankę, ogrywając swoich starszych kolegów.

Rewanż na wiosnę.

Mecz o trzecie miejsce:

I H - III M 6-4

Finał:

IG - III GP 3-2

Więcej…

Dwa brązowe medale przywiozły z mistrzostw Małopolski w lekkiej atletyce uczennice "Wyspiana".
Monika Młocek zajęła III miejsce w rzucie oszczepem, podobnie jak Katarzyna Kos w skoku w dal. Tuż za podium, na IV miejscu, uplasowała się w biegu na 800 m Gabriela Mikulska.
Gratulujemy.

Reprezentacja naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowała się w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej rozgrywanej w Krakowie. Dziewczyny pobiły rekord drużynowy, zdobywając 1045 pkt. Wynik ten pozwolił uplasować się na 9 miejscu w Małopolsce.
Gratulacje!
Skład drużyny: Kos Katarzyna, Młocek Monika, Pękala Patrycja, Mikulska Gabriela, Futyma Joanna, Doroszko Dorota, Adamus Anna, Czarnik Wiktoria, Matusiak Paulina, Kotyńska Alicja, Ciszewska Julia.
Drużyna PZ nr 11 w Kętach w składzie: Monika Młocek, Julia Płonka, Dorota Doroszko, Alicja Kotyńska, Katarzyna Kos, Gabriela Mikulska, Wiktoria Czarnik, Anna Adamus oraz Patrycja Pękala okazała się najlepsza w powiatowych zawodach rozgrywanych w ramach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Rywalizacja w poszczególnych konkurencjach była bardzo emocjonująca, a o kolejności decydowały sekundy lub centymetry. Wszystkie nasze reprezentantki spisały się bardzo dobrze, dlatego cała drużyna zdobyła aż 922 pkt., wyprzedzając drugi zespół o 5 pkt. Dziewczyny muszą trzymać formę, gdyż już niebawem (17 października 2017 r.) zawody wojewódzkie w Krakowie, gdzie „Wyspian” reprezentował będzie powiat oświęcimski.

Więcej…

13 marca reprezentacja koszykarek naszego liceum uczestniczyła w Rejonowej Licealiadzie. Uczennice "Wyspiana" awansowały do finału tej rywalizacji, gdzie uległy koleżankom z I LO z Chrzanowa. W meczu o 3 miejsce Andrychów pokonał Olkusz.
Skład drużyny "Wyspiana:: Aleksandra Jarzyna, Julia Płonka, Weronika Jurzak, Martyna Pawlus, Joanna Futyma, Aleksandra Słowianek, Elżbieta Pabiś, Sylwia Piechowicz.
Opiekunem zespołu był prof. Paweł Puchała.

Gratulujemy!