Olimpiady przedmiotowe

Uczestnicy, finaliści oraz laureaci olimpiad przedmiotowych. pobierz
Olimpiady:

Lp. Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Rok Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący
1. Olimpiada Chemiczna Krystyna Surma 1965 Finalistka Marian Zieliński
2. Olimpiada Chemiczna Tadeusz Gąsior 1965 Finalista Marian Zieliński
3. Olimpiada Matematyczna Antoni Marciński 1966 Finalista Bronisław Nowak
4. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Piotr Lewicki 1976 Finalista Jerzy Nycz
6. Olimpiada Geograficzna Krzysztof Dudek 1977 Laureat III miejsce Marian Królicki
7. Olimpiada Literatury             i Języka Polskiego Mirosław Nycz 1978 Laureat I miejsce Irena Droździk
8. Konkurs Wiedzy Filozoficznej Halina Biga 1979 Laureatka III miejsce Jerzy Nycz
9. Olimpiada Filozoficzna Maciej Drapa 1979 Finalista Jerzy Nycz
10. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marek Sztafa 1979 Finalista Jerzy Nycz
11. Olimpiada Historyczna Ryszard Naglik 1979 Finalista Jerzy Nycz
12. Olimpiada Chemiczna Rafał Dudek 1979 Wyróżniony finalista Małgorzata Surma
13. Olimpiada o Polsce              i Świecie Współczesnym Marek Mleczek 1980 Finalista Jerzy Nycz
14. Olimpiada Literatury             i Języka Polskiego Lidia Mamica 1981 Laureatka II miejsce Irena Droździk
15. Olimpiada Artystyczna Barbara Adamus 1983 Uczestniczka etapu centralnego Krystyna Rusak
16. Olimpiada Wiedzy Filozoficznej Krystyna Radwan 1985 Laureatka I miejsce Urszula Włodarczyk
17. Olimpiada Języka Łacińskiego Ewa Słońska 1986 Finalistka Małgorzata Handzlik
18. Olimpiada Języka Łacińskiego Dariusz Brodka 1987 Wyróżniony finalista Małgorzata Handzlik
19. Olimpiada Języka Łacińskiego Dariusz Brodka 1988 Laureat I miejsce Małgorzata Handzlik
20. Olimpiada Języka Łacińskiego Agnieszka Ligęza 1990 Laureatka III miejsce Małgorzata Handzlik
21. Olimpiada Języka Łacińskiego Barbara Szlagor 1990 Finalistka Małgorzata Handzlik
22 Olimpiada Języka Łacińskiego Aleksandra Klęczar 1990 Wyróżniona finalistka Małgorzata Handzlik
23 Olimpiada Literatury             i Języka Polskiego Dagmara Dwornik 1990 Finalistka Halina Kajta
24 Olimpiada Języka Łacińskiego Barbara Szlagor 1991 Laureatka I miejsce Małgorzata Handzlik
25 Olimpiada Języka Łacińskiego Aleksandra Klęczar 1991 Laureatka I miejsce Małgorzata Handzlik
26 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Ireneusz Bogunia 1991 Uczestnik zawodów centralnych Elżbieta Korzeń
27 Olimpiada Literatury             i Języka Polskiego Mariusz Ślosarczyk 1993 Laureat I miejsce Jolanta Szlachetko
28 Olimpiada Filozoficzna Mariusz Ślosarczyk 1993 Laureat I miejsce Wiesław Pyka
29 Olimpiada Biologiczna Tomasz Norymberczyk 1993 Laureat II miejsce Elżbieta Korzeń
30 Olimpiada Języka Łacińskiego Agata Zielińska 1993 Finalistka Małgorzata Handzlik
31 Olimpiada Języka Łacińskiego Anna Kadłubicka 1993 Finalistka Małgorzata Handzlik
32 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Tomasz Szady 1993 Uczestnik zawodów centralnych Elżbieta Korzeń
33 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Rafał Ring 1993 Uczestnik zawodów centralnych Elżbieta Korzeń
34 Olimpiada Chemiczna Tomasz Szady 1993 Wyróżniony finalista Małgorzata Surma
35 Olimpiada Języka Łacińskiego Barbara Jaworska 1994 Finalistka Małgorzata Handzlik
36 Olimpiada Języka Łacińskiego Barbara Jaworska 1995 Wyróżniona finalistka Małgorzata Handzlik
37 Olimpiada Języka Łacińskiego Ewa Stanecka 1995 Finalistka Małgorzata Handzlik
38 Olimpiada Biologiczna Marcin Zbylut 1995 Finalista Elżbieta Korzeń
39 Olimpiada Biologiczna Marcin Zbylut 1996 Laureat II stopnia Elżbieta Korzeń
40 Olimpiada Języka Łacińskiego Ewa Stanecka 1996 Laureatka Małgorzata Handzlik
41 Olimpiada Matematyczna Michał Adamaszek 1996 Finalista Alicja Obidowicz
42 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Mateusz Zbylut 1998 Finalista Elżbieta Korzeń
43 Olimpiada Filozoficzna Grzegorz Wójtowicz 2000 Uczestnik etapu centralnego Wiesław Pyka
44 Olimpiada Języka Łacińskiego Katarzyna Gara 2001 Wyróżniona finalistka Małgorzata Handzlik
45 Olimpiada Języka Łacińskiego Szymon Martyniak 2001 Finalista Małgorzata Handzlik
46 Olimpiada Języka Łacińskiego Katarzyna Gara 2002 Laureatka Małgorzata Handzlik
47 Olimpiada Języka Łacińskiego Martyna Machander 2002 Finalistka Małgorzata Handzlik
48 Olimpiada Języka Łacińskiego Szymon Martyniak 2002 Finalista Małgorzata Handzlik
49 Olimpiada Geograficzna       i Nautologiczna Wojciech Duraj 2001 Finalista Bożena Nycz
50 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Daniel Romik 2002 Uczestnik etapu centralnego Tomasz Bąk
51 Olimpiada Języka Łacińskiego Martyna Machander 2003 Finalistka Małgorzata Handzlik
52 Olimpiada Języka Łacińskiego Beata Zaręba 2003 Finalistka Małgorzata Handzlik
53 Olimpiada Chemiczna Piotr Babiński 2003 Finalista Małgorzata Surma
54 Olimpiada Geograficzna       i Nautologiczna Marta Gawlik 2004 Finalistka Bożena Nycz
55 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Dawid Dynarowski 2004 Laureat Tomasz Bąk
56 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Mateusz Tułodziecki 2004 Finalista Tomasz Bąk
57 Olimpiada Literatury             i Języka Polskiego Anna Szczupak 2005 Laureatka III miejsce Marek Cisiński
58 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Dawid Dynarowski 2005 Laureat Tomasz Bąk
59 Marek Okrent 2005 Finalista Tomasz Bąk
60 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Krzysztof Tlałka 2005 Uczestnik etapu centralnego Henryk Wójtowicz
61 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Mateusz Tułodziecki 2005 Finalista Tomasz Bąk
62 Olimpiada Języka Łacińskiego Agata Hejnowicz 2006 Finalistka Małgorzata Handzlik
63 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Dawid Dynarowski 2006 Laureat Tomasz Bąk
64 Olimpiada Filozoficzna Dawid Dynarowski 2006 Uczestnik etapu centralnego Wacław Front
65 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Marek Okrent 2006 Laureat Tomasz Bąk
66 Olimpiada Teologii Katolickiej Ewelina Kocemba 2006 Finalistka Urszula Grzymska
67 Olimpiada Języka Łacińskiego Agata Hejnowicz 2007 Wyróżniona finalistka Małgorzata Handzlik
68 Olimpiada Filozoficzna Karolina Kluczewska 2007 Finalistka Wacław Front
69 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Bożena Buda 2007 Laureatka Tomasz Bąk
70 Olimpiada Języka Łacińskiego Dawid Szlachta 2008 Wyróżniony finalista Małgorzata Handzlik
71 Olimpiada Języka Łacińskiego Mateusz Góra 2008 Finalista Małgorzata Handzlik
72 Olimpiada Filozoficzna Karolina Kluczewska 2008 Finalistka Wacław Front
73 Olimpiada Filozoficzna Piotr Młocek 2008 Laureat Wacław Front
74 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Piotr Bąk 2008 Laureat Tomasz Bąk
75 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Małgorzata Kuś 2008 Uczestniczka olimpiady etapu centralnego Dagmara Targosz
76 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Adam Szczupak 2008 Laureat Tomasz Bąk
77 Olimpiada Filozoficzna Piotr Młocek 2009 Laureat Wacław Front
78 Olimpiada Fizyczna Jakub Chęciński 2009 Finalista Kazimierz Leśniak
79 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Piotr Bąk 2009 Uczestnik etapu centralnego Tomasz Bąk
80 Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939” Sylwia Marek 2009 Uczestniczka etapu centralnego Tomasz Bąk
81 Olimpiada Języka Łacińskiego Kamil Sorka 2010 Finalista Małgorzata Handzlik
82 Olimpiada Wiedzy o Rodzinie Gabriela Karczewska 2010 Finalistka Beata Bukowska-Jura
83 Olimpiada Języka Łacińskiego Kamil Sorka 2011 Laureat II miejsce Małgorzata Handzlik
84 Olimpiada Astronomiczna Kacper Bucki 2011 Finalista Kazimierz Leśniak
85 Olimpiada o Prawach Człowieka Kamil Sorka 2011 Finalista Anna Zielonka
86 Olimpiada o Polsce              i Świecie Współczesnym Michał Badowski 2011 Uczestnik etapu centralnego Anna Zielonka
87 Olimpiada Astronomiczna Kacper Bucki 2012 Laureat II miejsce Kazimierz Leśniak
88 Olimpiada o Polsce              i Świecie Współczesnym Michał Badowski 2012 Uczestnik etapu centralnego Anna Zielonka
89 Olimpiada Geograficzna Paweł Walusiak 2012 Finalista Bożena Nycz
90 Olimpiada Geograficzna Michał Badowski 2012 Finalista Bożena Nycz
91 Olimpiada Języka Łacińskiego Szymon Wadoń 2012 Finalista Małgorzata Handzlik
92 Olimpiada Teologiczna Tomasz Gałosz 2013 Laureat  I miejsce Ks. Piotr Konieczny
93 Olimpiada Geograficzna Rafał Potempa 2013 Finalista Bożena Nycz


Olimpiady Międzynarodowe
Lp. Nazwa olimpiady Imię Rok Uzyskany tytuł Nauczyciel prowadzący
i nazwisko ucznia
1. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Dariusz Brodka 1988 Udział w konkursie Małgorzata Handzlik
2. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Agnieszka Ligęza 1990 Złoty medal Małgorzata Handzlik
3. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Barbara Szlagor 1991 Wyróżnienie Małgorzata Handzlik
4. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Aleksandra Klęczar 1992 Udział w konkursie Małgorzata Handzlik
5. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Ewa Stanecka 1996 Udział w konkursie Małgorzata Handzlik
6. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Szymon Martyniak 2001 Udział w konkursie Małgorzata Handzlik
7. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Beata Zaręba 2003 Udział w konkursie Małgorzata Handzlik
8. Łaciny Cycerońskie "Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy) Kamil Sorka 2012 Udział w konkursie Małgorzata Handzlik
9 Międzynarodowa Olimpiada Astronomiczna w Rio de Janeiro (Brazylia) Kacper Bucki 2012 Brązowy medal Kazimierz Leśniak