8 kwietnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie IV edycji konkursu „Mistrz Ortografii Miasta i Gminy Kęty”. W auli szkoły zebrali się uczniowie gminnych gimnazjów, dyrektorzy, nauczyciele oraz patron zmagań,  burmistrz Tomasz Bąk.

Wyniki konkursu zgromadzonym przedstawił przewodniczący międzygimnazjalnej komisji, Marek Cisiński. Zwyciężyła uczennica ZSG nr 2 w Kętach, Anna Marszałek, która otrzymała zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii. Wicemistrzami zostali uczniowie „Wyspiana”: Maciej Gaudyn i Karolina Tlałka. Puchar w kategorii drużynowej powędrował więc tym razem w ręce reprezentantów PZ nr 11. Dodatkowo uhonorowano nauczyciela Mistrza Ortografii, którym został polonista „Dwójki”, Zdzisław Szczupak.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu i ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

Wyniki:

Indywidualnie