W czwartek, 25.10.2018r., uczniowie naszej szkoły mieli ogromną (mam nadzieję) przyjemność uczestniczyć w  22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Wyjazd odbył się pod opieką prof. Joanny Podwiki i prof. Beaty Tobijasiewicz.

Na terenie całej hali EXPO Kraków mogliśmy przechadzać się między wszelkimi stoiskami z książkami i nie tylko. Oprócz wielu pozycji literackich na targach miejsce swe także odnalazły gadżety, które z pewnością ucieszyłyby niejednego bibliofila.

Takie międzynarodowe przedsięwzięcia są nie tylko szansą na okazyjne kupno swoich wymarzonych pozycji, ale także na kreatywne spędzenie czasu wraz z ludźmi, którzy podzielają tę pasję. Międzynarodowe Targi  Książki w Krakowie z każdą kolejną edycją przyciągają coraz więcej miłośników literatury. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nasza szkoła również będzie tak chętnie i licznie uczestniczyć w tym jakże ważnym dla każdego książkoholika wydarzeniu.

Naprawdę warto.

Polecam.

Magdalena  Matejko, kl. 2 H