Samorząd Uczniowski

W piątek 26 października br. odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Kandydaci będą mogli prowadzić kampanię wyborczą od 22 do 25 października.

Debata wyborcza w sali gimnastycznej planowana jest w środę 24 października na lekcji 6.

Dokumenty zgłoszeniowe dla kandydatów dostępne są u profesora Wacława Fronta oraz wychowawców klas.

SU

Ostatnie bardzo słoneczne dni to zwiastuny wiosny, która według kalendarza zawitała do naszego kraju 21 marca. Zgodnie z tradycją samorząd szkolny przygotował na ten dzień Staśki - galę rozdania nagród dla nauczycieli.

Więcej…

6 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Mikołajki. W trakcie lekcji klasy odwiedzał św. Mikołaj, częstując wszystkich cukierkami.

Więcej…

Regulamin dyskotek pobierz

Jak co roku jesienią, w Wyspianie przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to tradycja pielęgnowana w naszej szkole od wielu lat.

W tym roku do startu w wyborach zgłosiło się sześcioro kandydatów, troje z liceum i troje z gimnazjum. Uczniowie w trakcie trwającej tydzień kampanii wyborczej przedstawiali swoje programy, zaprezentowali materiały w postaci plakatów, ulotek, folderów. Nie obeszło się również bez fanpejdżów na portalach społecznościowych, gdzie można było zapoznać się z pomysłami kandydata na funkcjonowanie szkoły, a nawet wymienić z nim poglądy. Kandydaci prowadzili również kampanię bezpośrednią, zachęcając do głosowania na siebie podczas spotkań z kolegami na przerwach, a nawet częstując ich własnymi wypiekami.

Więcej…