17 lutego 2014 r. na basenie w Kętach odbyły się gminne zawody w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyło 66 uczniów z ZSG nr 1, ZSG nr 2, ZSP nr 3, ZSP Bulowice, ZSP Witkowice, ZSG Nowa Wieś, PZ nr 11. Uczniowie rywalizowali indywidualnie na dystansie 50 m w stylu klasyczny, grzbietowym, dowolnym i motylkowym i w sztafecie 8 x 50 m.

1. Merta Julia                 motyl
  2. Kłapacz Agnieszka       dowolny
  3. Kowalska Aneta          dowolny
  4. Merta Ewa                 klasyczny
  5. Urban Anna                klasyczny
  6. Jurzak Patrycja           grzbiet
  7. Warchał Karolina         grzbiet
  8. Korczyk Rafał             dowolny
  9. Gaudyn Maciej            dowolny

Sztafeta dziewcząt i chłopców również zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich.

Sztafeta dziewcząt:Kowalska Aneta, Jurzak Patrycja, Kłapacz Agnieszka, Urban Anna, Warchał Karolina, Merta Julia, Merta Ewa, Płonka Julia, Wykręt Aleksandra.

Sztafeta chłopców:Gaudyn Maciej, Drabczyk Mateusz, Smółka Maksymilian, Gawęda Bartłomiej, Korczyk Rafał, Korczyk Karol, Jabłoński Kacper, Olma Łukasz, Miodunka Jakub.