Osiągnięcia sportowe liceum

Na rozegranych 4 październikach powiatowych zawodach w biegach przełajowych bardzo dobrze spisały się nasze drużyny. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli drugie miejsce, które zapewniło im awans do etapu wojewódzkiego. Odbędzie się on już w środę 10 października w Nowym Targu.
Gratulujemy!
Drużyny biegały w następujących składach:
dziewczęta - Anna Adamus, Joanna Błasiak, Wiktoria Czarnik, Dorota Doroszko, Kinga Kizner, Aleksandra Knapik, Katarzyna Kos, Patrycja Krzemień, Paulina Marek, Gabriela Mikulska, Patrycja Szczepańczyk,
chłopcy - Mateusz Cinal, Jerzy Drabiński, Filip Jabłoński, Emilin Jurzak, Jakub Knapik, Krystian Kolber, Kamil Łukowicz, Jakub Mizera, Kacper Ogórek, Oliwier Sitek, Michał Sztafiński, Kacper Własiński, Bartosz Żelichowski.

W powiatowych zawodach lekkoatletycznych nasi uczniowie błyszczeli, złotem, srebrem i brązem.

Na podium znaleźli się:

I miejsce -Knapik Aleksandra 400 metrów, Mikulska Gabriela 800 metrów, sztafeta 4 x 100 metrów dziewcząt (Kos Katarzyna, Doroszko Dorota, Pękala Patrycja, Knapik Aleksandra);

II miejsce - Młocek Monika pchnięcie kulą, Kos Katarzyna skok w dal, 4 x 100metrów chłopców (Drabiński Jerzy, Jurzak Emilian, Pająk Maciej, Chwierut Kacper);

III miejsce - Doroszko Dorota skok w dal, Drabiński Jerzy 100 metrów, Saferna Marcin 1500 metrów, Jurzak Emilian 400 metrów.

GRATULUJEMY

Zwycięstwem klas pierwszych zakończyły się mecze finałowe mistrzostw szkoły w piłce nożnej.

Pierwszoklasiści sprawili dużą niespodziankę, ogrywając swoich starszych kolegów.

Rewanż na wiosnę.

Mecz o trzecie miejsce:

I H - III M 6-4

Finał:

IG - III GP 3-2

Dwa brązowe medale przywiozły z mistrzostw Małopolski w lekkiej atletyce uczennice "Wyspiana".
Monika Młocek zajęła III miejsce w rzucie oszczepem, podobnie jak Katarzyna Kos w skoku w dal. Tuż za podium, na IV miejscu, uplasowała się w biegu na 800 m Gabriela Mikulska.
Gratulujemy.

Reprezentacja naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowała się w wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej rozgrywanej w Krakowie. Dziewczyny pobiły rekord drużynowy, zdobywając 1045 pkt. Wynik ten pozwolił uplasować się na 9 miejscu w Małopolsce.
Gratulacje!
Skład drużyny: Kos Katarzyna, Młocek Monika, Pękala Patrycja, Mikulska Gabriela, Futyma Joanna, Doroszko Dorota, Adamus Anna, Czarnik Wiktoria, Matusiak Paulina, Kotyńska Alicja, Ciszewska Julia.