Drużyna PZ nr 11 w Kętach w składzie: Monika Młocek, Julia Płonka, Dorota Doroszko, Alicja Kotyńska, Katarzyna Kos, Gabriela Mikulska, Wiktoria Czarnik, Anna Adamus oraz Patrycja Pękala okazała się najlepsza w powiatowych zawodach rozgrywanych w ramach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Rywalizacja w poszczególnych konkurencjach była bardzo emocjonująca, a o kolejności decydowały sekundy lub centymetry. Wszystkie nasze reprezentantki spisały się bardzo dobrze, dlatego cała drużyna zdobyła aż 922 pkt., wyprzedzając drugi zespół o 5 pkt. Dziewczyny muszą trzymać formę, gdyż już niebawem (17 października 2017 r.) zawody wojewódzkie w Krakowie, gdzie „Wyspian” reprezentował będzie powiat oświęcimski.

Również w Powiatowych Biegach Przełajowych reprezentacja naszej szkoły okazała się najlepsza. Na trasach wokół Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu licealistki “Wyspiana” zostawiły w pokonanym polu pozostałe drużyny, meldując się na mecie ze sporą przewagą. PZ nr 11 reprezentowały: Paulina Matusiak, Anna Adamus, Patrycja Krzemień, Julia Ciszewska, Wiktoria Czarnik, Dorota Doroszko, Aleksandra Knapik, Emilia Rapacz, Oliwia Pawelec, Aleksandra Bargiel.