Wydarzenia gimnazjum

W piątek 27 kwietnia uczniowie klasy 3c uczestniczyli w akcji sprzątania Ziemi. Hasłem kampanii Dnia Ziemi w 2018 r. jest walka z zanieczyszczeniem planety plastikowymi odpadami. Razem z naszym wychowawcą wybraliśmy się do lasu, nad rzekę Sołę, aby sprzątać śmieci znajdujące się w wyznaczonym dla nas obszarze. Spędziliśmy czas bardzo aktywnie, ale co najważniejsze - pożytecznie. Akcja była dosyć męcząca, lecz udało nam się posprzątać wszystkie śmieci, które znajdowały się w okolicy. Wróciliśmy do szkoły zmęczeni, lecz spełnieni - z myślą, że zrobiliśmy coś pożytecznego dla naszej planety.

Erica Crescente

05.04.2018 r. miłośniczki książek z klasy 3b pod opieką prof. Joanny Podwiki odwiedziły przedszkole nr 9 w Kętach. Celem tego wyjścia było przeniesienie dzieci w świat baśni i opowiadań oraz zachęcenie przedszkolaków do wspólnych zabaw.

Więcej…

9 marca 2018 roku uczniowie klasy 2a pod opieką prof. Sylwii Kusak oraz prof. Krystyny Bogacz uczestniczyli w interesujących warsztatach w Akademii Techniczno - Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Więcej…

Tematyka grudniowego spotkania dotyczyła przemijania oraz radzenia sobie z tym problemem.

Więcej…

W czwartek 25.10.br w ramach projektu ,,Kino Szkoła" wybraliśmy się do Domu Kultury na film pt. ,,Za niebieskimi drzwiami". Wyreżyserowany przez Mariusza Paleja obraz opowiada historię chłopca Łukasza, który wraz z mamą wybiera się na wakacje.

Więcej…