Wyniki Konkursu Fotograficznego

Przed feriami w naszej szkole zorganizowany został konkurs fotograficzny, którego motywem wiodącym była zima oraz święta. Finał konkursu odbył się 10 lutego. Jury, w skład którego wchodzili: Pani Dyrektor Grażyna Kowalska, Pani Prof. Krystyna Bogacz, Pan Prof. Wacław Front oraz Przemek Więcek jako fotograf z zewnątrz, spośród wszystkich prac wybrało zdjęcie Anny Bartuś z klasy III B. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

 

Wszystkie zdjęcia biorące udział  w konkursie można zobaczyć na wystawie w naszej szkole. Swoich sił spróbował także Pan Prof. Maciej Hejnowicz, a efekty jego pracy są również widoczne na wystawie.

Mamy nadzieję, że tego typu akcje organizowane będą częściej oraz będą cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.